Sektörde bir çok tedarikçi firma olmasına rağmen iş yerleri ve son kullanıcılar bazı zamanlarda alışverişi yapacağı doğru firmayı bulamamaktadır. Bazı kullanıcılar ise e-ticaret sitelerinden istediği parçayı bulsa bile ikili ilişki alışkanlıklarından dolayı tanıdığı, güvendiği, bildiği ve ileride sorun yaşadığında rahatlıkla sonuç alabileceği firmalarla çalışmayı tercih etmektedir. Rma Elektronik Onarım ve Satış Hizmetleri sektörün bu dalında toptancı bazında olmayıp bazı durumlarda kar amacı gütmeden sadece sizlerin doğru noktalardan doğru ürünleri almanızda aracılık yapmaktadır. Notebook, Lcd Monitör, Projeksiyon, Pda, iPad, Tablet ve Endüstriyel cihazların tamamında yedek parça temini bazı zamanlarda yurtiçinden bazı durumlarda ise dünyanın farklı bir noktasından firma olarak biz ithal etmekteyiz. Piyasada ve servislerde temin edilemeyecek bazı parçalar tarafımızdan bulunup güvenli ve garantili bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Yedek parça dalında alternatifimiz çok olabilir ancak bizi diğer firmalardan ayıran özellik sattığımız malzemenin her zaman arkasında durmamız, garantisi bitse dahil sizlere çözüm üretmeye çalışmamız ve aldığınız bir üründe gerçekten sizlerin içine sinmeyen bir durum olduğunu da bizlere gönül rahatlığı ile iade edebilmenizdir. Farklı olmamızda diğer bir durumda kesinlikle orijinal parça kullanmaktır. Piyasada bir çok malın yan sanayisi ve muadili mevcut iken biz yaklaşık 3-4 katı ücretle orijinalini temin edip siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Yapılacak alışverişlerin o günlük olmadığını bildiğimiz için kendimizde ne kullanmak istiyorsak sizlere de o şekilde orijinal, kaliteli ve garantili ürünleri temin edip sunmak yegane görevimizdir.

Yedek Parça Satışlarımızda Ana Başlıklar;

 

  • Notebooklar için; Lcd Panel, Klavye, Batarya, Adaptör, Anakart, Ekran Kartı, İşlemci, Disk, Ram, Optik sürücü ve kasanın tüm parçaları temin edilmektedir.
  • Lcd Monitörler için; Lcd Panel, Video Kartı, Power kartı, Lcd Monitörün tüm kasa parçaları temin edilmektedir.
  • Projeksiyonlar için; Lamba, Dlp Sürücüsü, Fanlar, Güç kartları ve diğer mekanik parçaları temin edilmektedir.
  • Tablet ve iPad için; Dokunmatik Ekran, Lcd Ekran, Batarya, Anakart, Soketler, Butonlar ve diğer mekanik parçalar temin edilmektedir.
  • Pda ve El terminalleri için; Dokunmatik Ekran, Lcd Ekran, Power Soketleri ve diğer mekanik parçalar temin edilmektedir.
  • Televizyonlar için; Lcd Panel, video kart, power kart, açma-kapama butonları ve diğer plastik donanımları temin edilmektedir.

 

Kullanmak istemediğimiz ve içimize sinmeyen hiçbir malzemeyi siz değerli iş ortaklarımıza kesinlikle satmayız, gerekirse piyasada var ancak biz onları satmıyoruz bilgisini içtenlikle verebiliriz.